Herteldenn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herteldenn

Müzik,Korku,Eğlence,Aşk-sevgi kısacası hertelden çalıyoruz :)

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İbrahim Üzülmez Geyikleri

3 posters
YazarMesaj
dygzynp
Admin
Admin
dygzynp

"Character sheet"
Rep:
İbrahim Üzülmez Geyikleri Left_bar_bleue50/1000İbrahim Üzülmez Geyikleri Empty_bar_bleue  (50/1000)

İbrahim Üzülmez Geyikleri Empty
MesajKonu: İbrahim Üzülmez Geyikleri   İbrahim Üzülmez Geyikleri Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 11:25 am

ekşi sözlükte gezinirken ibrahim üzülmez de çok güldüm. mücadelesini takdir ettiğim ama milli takımda yeri yoktur dediğim futbolcudur kendisi...

takım deplasmana giderken havaalanında, beyaz çorapları ve arkası kıvrılmış şekilde giydiği kösele ayakkabılarıyla akıllarımızda yer etmiş, başını eğip allah ne verdiyse koşturup duran beşiktaşlı futbolcu.

yeşil sahaların en güzel saç stiline sahip futbolcusu. ayrıca bi maçta ayakkabısının çıkması ve akabinde çorapla bi müddet topu sürmesi hatta orta yapması ardından hakeme bakıp sırıtması ile de akıllarda yer etmiştir.taraftarlar deli ibrahim diye çağırır ou ama o hiçbizaman taraftarın sevgilisi olamamıştır.

okan koç (maç sonrası muhabire) : abi bırak beni. bak arkadan carlos geliyo ona sorun. (ibrahim'i işaret ederek)
ibrahim : ne eksiğimiz var lan carlos'tan?

ve

"sergen'in neresine top çarpsa gol oluyor. biz kaleye şut çektik mi adamların sırtından geri dönüyo. anlamadım ben" diyerek güldürmüş olan futbolcu.

"hobilerin nelerdir?" sorusuna "kitap okumam" diyerek cevap vermiş bjk'li sol kanat. bundan 2-3 sene sonra bir muhabir onu kolunda kitaplarla görünce bu cevabını hatırlatmış o da "oda arkadaşım tayfur abiden gördüm artık ben de okuyorum arada deyip derin düşüncelere sevk etmiştir bünyemi, paradokslara sürüklemiştir.

yeryüzünde devre arasında sakal traşı olan tek futbolcu.

bir mac sonrasi, kendisiyle roportaj yapan muhabirin sorduğu "ibrahim senin için orta yapamıyor diyorlar" benzeri soruya "abi ben orta yapabilsem barcelona'da oynarım zaten" cevabıyla futbol kamuoyunu düşünmeye sevketmiş topçudur. bir de 19 eylul 2000 besiktas barcelona maci sonrasinda hurriyet gazetesinde at üstünde, elinde tüfekle gökyüzüne bakan bir fotoğrafı yayınlanmıştır ki hala saklarım, türk futbol piyasasına yeni bir soluk getirmiştir.

ibrahim'in çizgiyi geçmeden orta yapmasını sağlayabilmek için şöyle bir fikrim var bence sahaya tıpkı amerikan futbolu sahalarında olduğu gibi, sahanın bitmesine kaç metre kaldığına dair rakamlar konulsun misal

-50 metre
-40 metre
-30 metre
-20 metre
-ibrahim dur artık bi kafanı kaldır 15 metre
-ibrahim yap artık ortanı koş koş koş nereye kadar
-ibrahim ayağının içiyle hadi gülüm, hadi canım kardeşim, kes şu topu ceza sahasına bak son 10 metre
-ibrahim ömrünü yedin taraftarın bak çizgiye geldik kes artık şu ortayı 5 metre
-ibrahim aha da çizgi bakalım şimdi ne bok yiyeceksin o kadar dedik sana orta yap diye
-aferin!!!

bu adamın röportajları ve sözleri bazen koparıcı olabiliyor. "gay futbolcular var mı yok mu" şeklindeki bi soruya şöyle cevap vermiş:
- ne, homoseksüellik mi? daha söylerken bile zorlanıyorum. bu tartışmalar bana uzak şeyler

muhabir sorar :
- ibrahim, kosarken ne dusunuyorsun ?
- hiçbirşey.

bir donem bi kac hafta ardarda gol attiktan sonra* kendisiyle roportaj yapan muhabirin 'ibrahim gol kralligi hakkinda ne dusunuyorsun???' sorusuna igrenc siritisiyla 'bakacagız' cevabi vererek besiktaslilarin kalbinde taht kurmus ilk insan

galatasaray.com 17 eylul 2006 galatasaray besiktas maci'nda bu oyuncunun girdigi bir pozisyonu soyle anlatiyor:

"ibrahim üzülmez sol çizgiden ceza alanına ortalamak istedi. top kendisine çarparak auta çıktı."

bu cumle zannedersem ibrahim uzulmez'in kariyeri boyunca gosterdigi futbol stilini ve orta kabiliyetini ozetliyor.

16 subat 2007 konyaspor besiktas maci nin 77. dakikasinda taca cikan bir topu almaya giderekten,top toplayici cocuga,lig tv kamerasinin hemen yaninda
"atsana laaaaaaaannnn,...... koooooo ......... " diye bagirmis,kartal yavrusu.
http://www.duygulusaatler.azbuz.com
BitterSweetLynn
Admin
Admin
BitterSweetLynn

"Character sheet"
Rep:
İbrahim Üzülmez Geyikleri Left_bar_bleue50/1000İbrahim Üzülmez Geyikleri Empty_bar_bleue  (50/1000)

MesajKonu: Geri: İbrahim Üzülmez Geyikleri   İbrahim Üzülmez Geyikleri Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 1:11 pm

yeşil sahaların en güzel saç stiline sahip futbolcusu. ayrıca bi maçta ayakkabısının çıkması ve akabinde çorapla bi müddet topu sürmesi hatta orta yapması ardından hakeme bakıp sırıtması ile de akıllarda yer etmiştir.taraftarlar deli ibrahim diye çağırır ou ama o hiçbizaman taraftarın sevgilisi olamamıştır.

yarıLdım ya lol!
http://evanescencerocks.forumlari.org
dygzynp
Admin
Admin
dygzynp

"Character sheet"
Rep:

MesajKonu: Geri: İbrahim Üzülmez Geyikleri   İbrahim Üzülmez Geyikleri Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 12:26 pm

okan koç (maç sonrası muhabire) : abi bırak beni. bak arkadan carlos geliyo ona sorun. (ibrahim'i işaret ederek)
ibrahim : ne eksiğimiz var lan carlos'tan?
Very Happy
http://www.duygulusaatler.azbuz.com
ozzy
Üye
Üye
ozzy

"Character sheet"
Rep:
İbrahim Üzülmez Geyikleri Left_bar_bleue10/10İbrahim Üzülmez Geyikleri Empty_bar_bleue  (10/10)

MesajKonu: Geri: İbrahim Üzülmez Geyikleri   İbrahim Üzülmez Geyikleri Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 3:48 pm

zuahahahhaha

1 sayfadaki 1 sayfası